Přehled schůzek a jednání:


Pozvánka na úvodní setkání aktérů školství v území dne 25. 04. 2018:

Pozvánka na setkání aktérů školství MAP II_25_04_2018.pdf (625,8 KB)

Zápis z jednání aktérů školství ze dne 25. 04. 2018:

Zápis z 25. 04. 2018.pdf (624,4 KB)
 

Seznam zapojených MŠ, ZŠ ZUŠ do projektu.pdf (430,0 KB)

Druh školy / zařízení Ředitel/ka
Základní škola a Mateřská škola Bohuslavice, okres Prostějov, příspěvková organizace  Mgr. Hana Matoušková
Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Brodek u Konice, příspěvková organizace  Mgr. Kateřina Dostálová
Masarykova jubilejní základní škola a Mateřská škola Horní Štěpánov, okres Prostějov, příspěvková organizace Mgr. Pavla Popková
Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace  Mgr. Waldemar Zatloukal
Základní škola a mateřská škola Kladky, příspěvková organizace  Mgr. Lenka Hofmanová
Mateřská škola Konice, Smetanova 202, 798 52 Hana Továrková
Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace  Mgr. Eva Obrusníková
Základní umělecká škola Konice, Na Příhonech 425  Bc. Daniela Blahová
Základní škola a mateřská škola Lipová, okres Prostějov, příspěvková organizace  Mgr. Eva Havlenová
Mateřská škola Suchdol, příspěvková organizace  Lenka Milarová
Mateřská škola Raková u Konice, příspěvková organizace  Jana Voglová
Mateřská škola Skřípov, příspěvková organizace  Ivana Ošlejšková
Mateřská škola Stražisko, příspěvková organizace  Mgr. Eva Výmolová
Mateřská škola Šubířov, okres Prostějov, příspěvková organizace  Jarmila Kalandrová
Základní škola a mateřská škola Drahanovice, příspěvková organizace  Mgr. Lenka Trávníčková
Základní škola a Mateřská škola Hněvotín, příspěvková organizace  Mgr. Vladimír Čuka
Základní škola a Mateřská škola Loučany, příspěvková organizace  Mgr. Zuzana Koláčková
Mateřská škola Luběnice - příspěvková organizace  Bc. Radomíra Tylichová
Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace  Mgr. Lenka Soušková
Základní škola a Mateřská škola Náměšť na Hané, okres Olomouc  Mgr. Ladislav Havelka
Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace  PaedDr. Iva Tomášková
Základní škola a mateřská škola Těšetice, 783 46, příspěvková organizace  Mgr. Vladimíra Pospíšilová
Mateřská škola Ústín, okres Olomouc, příspěvková organizace  Mgr. Kateřina Coufalová
Základní škola Senice na Hané, okres Olomouc, příspěvková organizace  Mgr. Kateřina Prucková
Mateřská škola Senice na Hané,okres Olomouc, příspěvková organizace  Jana Gruntová