MŠ Horní Štěpánov (1. místo) a ZŠ Horní Štěpánov (1. ročník, 3. místo):

MŠ Horní Štěpánov spojila svůj výlet s 1. ročníkem ZŠ Horní Štěpánov (výherce 3. místa v rámci 1. stupně). Na programu byl výlet do ZOO Parku ve Vyškově spojený s návštěvou Dinoparku. Výlet se uskutečnil dne 06. 06. 2017.

Výlet se uskutečnil v rámci výhry v soutěži tvořivých aktivit ,,Moje vysněná škola", ,,Chodíme rádi do naší školky" v rámci MAP vzdělávání v ORP Konice. Výlet proběhl 06. 06. 2017 a účastnila se ho MŠ Horní Štěpánov spolu se ZŠ Horní Štěpánov (1. ročník, 3. místo v kategorii 1. stupeň).ZŠ Brodek u Konice (2. ročník, 2 místo), ZŠ Brodek u Konice (6.ročník, 2. místo): 

Žáci těchto vítězných kolektivů vyjeli na výlet do Zlína. V rámci výletu navštívili samotnou Zoo spolu se zámkem Lešná a lanovým labyrintem. 

Výlet se uskutečnil dne 22. 06. 2017 do Zoo Zlín a zámku Lešná v rámci výhry v soutěži tvořivých aktivit ,,Moje vysněná škola" v rámci projektu MAP vzdělávání v ORP Konice.ZŠ Lipová (1. - 5. ročník, 1. místo), ZŠ Brodek u Konice (8. ročník, 1.místo):

Výherci prvních míst v kategorii 1. stupeň a 2. stupeň společně vyrazili na výlet na Slovensko. Během třídenního putování měli žáci a pedagogové možnost shlédnou následující zajímavosti:

  • Zoo Bojnice 
  • Arboretum Mlyňany - Vieska nad Žitavou
  • Národný žrebčín Topol´čianky
  • Bánská Štiavnica
  • Slovenské banské múzeum - Banské múzeum v prírode
  • Energoland - Mochovce
Výlet se uskutečnil v termínu 26. - 28. 06. 2017 v rámci výhry v soutěži tvořivých aktivit ,,Moje vysněná skola", v rámci projektu MAP vzdělávání v ORP Konice.

 

Speciální cena ZŠ Brodek u Konice (7. ročník, Laser Arena): 

Speciální cena byla tomuto kolektivu udělena za výborný nápad a precizní provedení výrobku. Kolektiv vyrazil 01. 06. 2017 do Laser Areny v Olomouci. 

Speciální cenu získal kolektiv žáků 7. ročníku ze ZŠ Brodek u Konice v rámci výhry v soutěži ,,Moje vysněná škola", v rámci projektu MAP vzdělávání v ORP Konice.