Název MAS:  Region HANÁ, z.s.

Celkový počet členů MAS: 122 členů, stav k 16. 10. 2018

OBCE

Č. Obec Zástupce Zájmová skupina
1. Obec Bílovice - Lutotín Miroslav Hochvald Infrastruktura
2. Obec Bílsko Jaroslav Žák Senioři
3. Obec Bohuslavice Ing.Roman Jedlička Infrastruktura
4. Obec Brodek u Konice Radomír Novák Kvalita života
5. Obec Březsko Jiří Zajíček Infrastruktura
6. Obec Budětsko Jiří Sedláček Kvalita života
7. Obec Čechy pod Kosířem Ing.Milan Kiebel Kultura a historie
8. Obec Čelechovice na Hané Jarmila Stawaritschová Životní prostředí
9. Obec Drahanovice Ivo Richter Infrastruktura
10. Obec Dzbel Jana Konečná Infrastruktura
11. Obec Hačky Ladislav Zajíček Kvalita života
12. Obec Hluchov Vladimír Dvorský Infrastruktura
13.  Obec Hněvotín  Ing.Jaroslav Dvořák Kvalita života
14. Horní Štěpánov Vladimír Svoboda Infrastruktura
15. Obec Hvozd Ing.Josef Šmíd Životní prostředí
16. Obec Jesenec Jan Kvapil Kvalita života
17. Obec Kladky Ing. Josef Hofman  Sport
18. Obec Konice František Novák Kultura a historie
19. Obec Kostelec na Hané Ladislav Hynek Kvalita života
20. Obec Laškov Ladislav Jedlička Kultura a historie
21. Obec Lešany Stanislav Faltýnek Kvalita života
22. Obec Lipová Ing.František Šustr Životní prostředí
23. Obec Loučany Ing.Josef Kurfürst Zemědělství
24. Obec Loučka Leo Kordas Kvalita života
25. Obec Luběnice Mgr.Jan Blaho Infrastruktura
26. Obec Ludmírov Jana Grézlová Kvalita života
27. Obec Lutín Antonín Bábek Kvalita života
28. Obec Náměšť na Hané Mgr. Marta Husičková Církev
29. Obec Ochoz Ing.Martin Bílý Kvalita života
30. Obec Olbramice Vítězslav Bednář Zemědělství
31. Obec Olšany u Prostějova RNDr. Milan Elfmark Kvalita života
32. Obec Pěnčín Ladislav Popelář  Zemědělství
33. Obec Polomí Stanislav Pišťák Infrastruktura
34. Obec Ptení Jiří Porteš Kultura a historie
35. Obec Raková u Konice Petr Hajkr Kultura a historie
36. Obec Rakůvka Josef Mikulka  Kultura a historie
37. Obec Senice na Hané Ing. Michal Tichý Infrastruktura
38. Obec Senička  Jiří Matoušek Kvalita života
39. Obec Skřípov Miroslav Kadlec Infrastruktura
40. Obec Slatinice Bc.Ondřej Mikmek Kultura a historie
41. Obec Slatinky Jaromír Crha  Myslivost
42. Obec Smržice Ing. Hana Lebedová Sport
43. Obec Stařechovice Pavlina Menšikova Infrastruktura
44. Obec Stražisko  Jaroslav Kröner Kultura a historie
45. Obec Suchdol Ing. Mgr. Jitka Zahálková Církev
46. Obec Těšetice  Hana Rozsypalová Kvalita života
47. Obec Ústín Jana Chalupová  Kultura a historie
48. Obec Zdětín Robert Kříž Infrastruktura


OSTATNÍ ČLENOVÉ

Č. Člen Zástupce Zájmová skupina
49. AGENTSPOL, s.r.o. Lenka Stratilová Podnikání
50. Autoservis Fiala Daniel Fiala Podnikání
51. Ing. Jaroslav Brzák Ing. Jaroslav Brzák Životní prostředí
52. Mgr. Alena Brzáková Mgr. Alena Brzáková Rozvoj neziskového sektoru
53. RNDr. Jaroslav Bokůvka, CSc. RNDr. Jaroslav Bokůvka, CSc. Senioři
54. Zdeňka Crhonková  Zdeňka Crhonková  Senioři
55. Český svaz chovatelů Stařechovice Ing. František Vychodil  Rozvoj neziskového sektoru
56. Mgr. Eva Dojavová Mgr. Eva Dojavová Kvalita života
57. Dominika Doláková Dominika Doláková Kultura a historie
58. Ladislav Doseděl Ladislav Doseděl Sport
59. Milada Dosedělová Milada Dosedělová Myslivost
60. Ing. Eliška Dostálová  Ing. Eliška Dostálová  Myslivost
61. DOUBRAVA.NET s.r.o. Bc. Martin Doubrava Kvalita života
62. Eletktro- flexi s.r.o.  Petr Galda Podnikání
63. MUDr. Josef Husička  MUDr. Josef Husička  Senioři
64. Bc. Petr Husička  Bc. Petr Husička  Životní prostředí
65. Silvie Husičková  Silvie Husičková  Děti a mládež
66. Bohdana Jadrníčková  Bohdana Jadrníčková  Podnikání
67. Jezdecký klub Eldorado, z.s. Gabriela Štursová Sport 
68. Zora Ježková Zora Ježková Životní prostředí
69. Jsme ze stejné planety, z.s Ing. Josef Janeček Rozvoj neziskového sektoru
70. Vladimír Jurtík Vladimír Jurtík Rozvoj neziskového sektoru
71. Ing. Nela Krejčířová  Ing. Nela Krejčířová Děti a mládež
72. Zdeňka Koppová Zdeňka Koppová  Podnikání
73. Radim Kristek  Radim Kristek Sport
74. Václav Koutný  Václav Koutný  Zemědělství
75. Mgr. Monika Kováčová Mgr. Monika Kováčová Kultura a historie
76. Ing. Milan Kubíček  Ing. Milan Kubíček Životní prostředí
77. KOVOVÝROBA Ing. Valoušek s.r.o. Ing. Jiří Valoušek Podnikání
78. Mgr. Martina Kurfürstová Mgr. Martina Kurfürstová Senioři
79. Lázně Slatinice, a.s. Ing. Irena Vašicová Kvalita života
80. Jiří Mach  Jiří Mach  Rozvoj neziskového sektoru
81. Ing. Miroslav Mačák Ing. Miroslav Mačák Senioři
82. Ing. Drahoslava Mačáková  Ing. Drahoslava Mačáková Senioři
83. Luboš Mader Luboš Mader Životní prostředí
84. Bc. Květa Mašláňová  Bc. Květa Mašláňová  Sport
85. Pavel Mikulka  Pavel Mikulka  Podnikání
86. Minipivovar Kosíř David Kapsia Podnikání
87. Josef Muzikant Josef Muzikant  Podnikání
88. Marie Mülerová  Marie Mülerová  Sport
89. Myslivecké sdružení Náměšť na Hané Miroslav Hrabal  Myslivost
90. Ing. Lubomír Novák Ing. Lubomír Novák Myslivost
91. Občanské sdružení Muzeum Slatinice Aleš Sobek, CSc. Kultura a historie
92. Okresní hospodářská komora v Prostějově Helena Chalánková Podnikání
93. Okresní hospodářská komora Olomouc PhDr. Radim Kašpar Zemědělství
94. Rodinné centrum Pohádka o.s. Ing. Iveta Botková Děti a mládež
95. Romodrom o.p.s. Mgr. Marjana Brativnyk Rozvoj neziskového sektoru
96. Římskokatolická církev - děkanát Konice Ing. Oldřich Palička Církev
97. SDH Brodek u Konice Josef Havelka Rozvoj neziskového sektoru
98. SDH Náměšť na Hané Tomáš Otruba Rozvoj neziskového sektoru
99. SDH Konice Vlastimil Šmída Rozvoj neziskového sektoru
100. SDH Lešany Josef Wind Sport
101. Sigmundova střední škola strojírenská Lutín Mgr. Michalík Pavel Děti a mládež
102. Michal Sirotek Michal Sirotel Zemědělství
103. Renata Sirotková Renata Sirotková  Podnikání
104. SK Náměšť na Hané Bohuslav Ošťádal  Sport
105. Jarmila Slámová  Jarmila Slámová Zemědělství
106. Ing. Ludmila Solovská  Ing. Ludmila Solovská  Zemědělství
107. Ing. Pavel Solovský  Ing. Pavel Solovský  Zemědělství
108. SPES Slatinice, o.s. Mgr. Miloš Kuruc

Rozvoj neziskového sektoru

109. Jitka Straka  Jitka Straka  Kultura a historie
110. Pavel Šnajdr  Pavel Šnajdr  Podnikání
111. Ing. Markéta Šnajdrová Ing. Markéta Šnajdrová Životní prostředí
112. Ing. Jan Tichý  Ing. Jan Tichý Podnikání
113. TJ Sokol Senice na Hané Lenka Tobiášová Sport
114. Zdena Tomková Zdena Tomková  Kultura a historie
115. TRILOBIT, o.p.s. Marcela Hálová Rozvoj neziskového sektoru
116. Mgr. Petr Vařeka  Mgr. Petr Vařeka Senioři
117. UNIAGRIS Pěnčín a.s. Ing. Jitka Vykydalová  Zemědělství
118. Bc. Lucie Vojtěchová Bc. Lucie Vojtěchová Děti a mládež 
119. Ing. Josef Vyroubal  Ing. Josef Vyroubal  Sport
120. Josef Žák  Josef Žák  Podnikání
121. Zdena Žáková  Zdena Žáková  Senioři
122. František Žouželka  František Žouželka  Myslivost

 

Seznam členů Regionu HANÁ rozdělených do jednotlivých sektorů:

Rozdělení členů RH do jednotlivých sektorů.pdf (215,6 KB)