Název MAS:  Region HANÁ, z.s.

Celkový počet členů MAS: 124 členů, stav k 07. 02. 2019

OBCE

Č. Obec Zástupce Zájmová skupina
1. Obec Bílovice - Lutotín Miroslav Hochvald Infrastruktura
2. Obec Bílsko Jaroslav Žák Senioři
3. Obec Bohuslavice Ing. Roman Jedlička Infrastruktura
4. Obec Brodek u Konice Radomír Novák Kvalita života
5. Obec Březsko Jiří Zajíček Infrastruktura
6. Obec Budětsko Jiří Páleník Kvalita života
7. Obec Čechy pod Kosířem Ing. Milan Kiebel Kultura a historie
8. Obec Čelechovice na Hané Jarmila Stawaritschová Životní prostředí
9. Obec Drahanovice Tomáš Kröner Infrastruktura
10. Obec Dzbel Jana Konečná Infrastruktura
11. Obec Hačky Ladislav Zajíček Kvalita života
12. Obec Hluchov Lenka Vyhlídalová Infrastruktura
13. Obec Hněvotín  Ing. Jaroslav Dvořák Kvalita života
14. Horní Štěpánov Vladimír Mazal Infrastruktura
15. Obec Hvozd Ing. Josef Šmíd Životní prostředí
16. Obec Jesenec Mgr. Dominik Bečvář Kvalita života
17. Obec Kladky Ing. Josef Hofman  Sport
18. Obec Konice Ing. Michal Obrusník Kultura a historie
19. Obec Kostelec na Hané Mgr. František Horák Kvalita života
20. Obec Laškov Ladislav Jedlička Kultura a historie
21. Obec Lešany Ing. Vladislava Bábková Kvalita života
22. Obec Lipová Ing. František Šustr Životní prostředí
23. Obec Loučany Ing. Jaroslav Loutocký Zemědělství
24. Obec Loučka Ing. Miroslava Novotná Kvalita života
25. Obec Luběnice Mgr. Jan Blaho Infrastruktura
26. Obec Ludmírov Jan Kuchař Kvalita života
27. Obec Lutín Ing. Jakub Chrást Kvalita života
28. Obec Náměšť na Hané Mgr. Marta Husičková Církev
29. Obec Ochoz Ing. Martin Bílý Kvalita života
30. Obec Olbramice doc. RNDr. Robert Prucek, PhD. Zemědělství
31. Obec Olšany u Prostějova RNDr. Milan Elfmark Kvalita života
32. Obec Pěnčín Ladislav Popelář  Zemědělství
33. Obec Polomí Stanislav Pišťák Infrastruktura
34. Obec Přemyslovice Ing. Iveta Pořízková Děti a mládež
35. Obec Ptení Jiří Porteš Kultura a historie
36. Obec Raková u Konice Petr Hajkr Kultura a historie
37. Obec Rakůvka Josef Mikulka  Kultura a historie
38. Obec Senice na Hané Ing. Michal Tichý Infrastruktura
39. Obec Senička  Jiří Matoušek Kvalita života
40. Obec Skřípov Miroslav Kadlec Infrastruktura
41. Obec Slatinice Bc. Ondřej Mikmek Kultura a historie
42. Obec Slatinky Monika Prokopová  Myslivost
43. Obec Smržice Ing. Aleš Moskal Sport
44. Obec Stařechovice Pavlina Menšikova Infrastruktura
45. Obec Stražisko  Mgr. Markéta Dvořáková Kultura a historie
46. Obec Suchdol Ing. Mgr. Jitka Zahálková Církev
47. Obec Těšetice  Mgr. Jindřich Protivánek Kvalita života
48. Obec Ústín Jana Chalupová  Kultura a historie
49. Obec Zdětín Robert Kříž Infrastruktura


OSTATNÍ ČLENOVÉ

Č. Člen Zástupce Zájmová skupina
50.  Autoservis Fiala Daniel Fiala Podnikání
51. Ing. Jaroslav Brzák Ing. Jaroslav Brzák Životní prostředí
52. Mgr. Alena Brzáková Mgr. Alena Brzáková Rozvoj neziskového sektoru
53. Jaromír Crha Jaromír Crha Životní prostředí
54. Zdeňka Crhonková  Zdeňka Crhonková  Senioři
55. Český svaz chovatelů Stařechovice Ing. František Vychodil  Rozvoj neziskového sektoru
56. Mgr. Eva Dojavová Mgr. Eva Dojavová Kvalita života
57. Dominika Doláková Dominika Doláková Kultura a historie
58. Ladislav Doseděl Ladislav Doseděl Sport
59. Milada Dosedělová Milada Dosedělová Myslivost
60. Ing. Eliška Dostálová  Ing. Eliška Dostálová  Myslivost
61. DOUBRAVA.NET s.r.o. Bc. Martin Doubrava Kvalita života
62. Elektro- flexi s.r.o.  Petr Galda Podnikání
63. Jana Grézlová Jana Grézlová Církev
64. MUDr. Josef Husička  MUDr. Josef Husička  Senioři
65. Bc. Petr Husička  Bc. Petr Husička  Životní prostředí
66. Silvie Husičková  Silvie Husičková  Děti a mládež
67. Bohdana Jadrníčková  Bohdana Jadrníčková  Podnikání
68. Jezdecký klub Eldorado, z.s. Gabriela Štursová Sport 
69. Zora Ježková Zora Ježková Životní prostředí
70. Jsme ze stejné planety, z.s Ing. Josef Janeček Rozvoj neziskového sektoru
71. Vladimír Jurtík Vladimír Jurtík Rozvoj neziskového sektoru
72. Ing. Nela Krejčířová  Ing. Nela Krejčířová Děti a mládež
73. Zdeňka Koppová Zdeňka Koppová  Podnikání
74. Radim Kristek  Radim Kristek Sport
75. Václav Koutný  Václav Koutný  Zemědělství
76. Mgr. Monika Kováčová Mgr. Monika Kováčová Kultura a historie
77. Ing. Milan Kubíček  Ing. Milan Kubíček Životní prostředí
78. KOVOVÝROBA Ing. Valoušek s.r.o. Ing. Jiří Valoušek Podnikání
79. Mgr. Martina Kurfürstová Mgr. Martina Kurfürstová Senioři
80. Lázně Slatinice, a.s. Ing. Irena Vašicová Kvalita života
81. Jiří Mach  Jiří Mach  Rozvoj neziskového sektoru
82. Ing. Miroslav Mačák Ing. Miroslav Mačák Senioři
83. Ing. Drahoslava Mačáková  Ing. Drahoslava Mačáková Senioři
84. Luboš Mader Luboš Mader Životní prostředí
85. PhDr. Alena Mašláňová PhDr. Alena Mašláňová Děti a mládež
86. Bc. Květa Mašláňová  Bc. Květa Mašláňová  Sport
87. Pavel Mikulka  Pavel Mikulka  Podnikání
88. Minipivovar Kosíř David Kapsia Podnikání
89. Josef Muzikant Josef Muzikant  Podnikání
90. Marie Mülerová  Marie Mülerová  Sport
91. Myslivecké sdružení Náměšť na Hané Miroslav Hrabal  Myslivost
92. Ing. Lubomír Novák Ing. Lubomír Novák Myslivost
93. Občanské sdružení Muzeum Slatinice Aleš Sobek, CSc. Kultura a historie
94. Okresní hospodářská komora v Prostějově Helena Chalánková Podnikání
95. Okresní hospodářská komora Olomouc PhDr. Radim Kašpar Zemědělství
96. Pivovar Kosíř - distribuce s.r.o. Lenka Stratilová Podnikání
97. Rodinné centrum Pohádka o.s. Ing. Iveta Botková Děti a mládež
98. Romodrom o.p.s. Mgr. Marjana Brativnyk Rozvoj neziskového sektoru
99. Římskokatolická církev - děkanát Konice Ing. Oldřich Palička Církev
100. SDH Brodek u Konice Josef Havelka Rozvoj neziskového sektoru
101. SDH Náměšť na Hané Tomáš Otruba Rozvoj neziskového sektoru
102. SDH Konice Vlastimil Šmída Rozvoj neziskového sektoru
103. SDH Lešany Josef Wind Sport
104. Sigmundova střední škola strojírenská Lutín Mgr. Michalík Pavel Děti a mládež
105. Michal Sirotek Michal Sirotel Zemědělství
106. Renata Sirotková Renata Sirotková  Podnikání
107. SK Náměšť na Hané Bohuslav Ošťádal  Sport
108. Jarmila Slámová  Jarmila Slámová Zemědělství
109. Ing. Ludmila Solovská  Ing. Ludmila Solovská  Zemědělství
110. Ing. Pavel Solovský  Ing. Pavel Solovský  Zemědělství
111. SPES Slatinice, o.s. Mgr. Miloš Kuruc

Rozvoj neziskového sektoru

112. Jitka Straka  Jitka Straka  Kultura a historie
113. Pavel Šnajdr  Pavel Šnajdr  Podnikání
114. Ing. Markéta Šnajdrová Ing. Markéta Šnajdrová Životní prostředí
115. Ing. Jan Tichý  Ing. Jan Tichý Podnikání
116. TJ Sokol Náměšť na Hané Tomáš Pečiva Sport
117. TJ Sokol Senice na Hané Lenka Tobiášová Sport
118. Zdena Tomková Zdena Tomková  Kultura a historie
119. TRILOBIT, o.p.s. Marcela Hálová Rozvoj neziskového sektoru
120. Mgr. Petr Vařeka  Mgr. Petr Vařeka Senioři
121. UNIAGRIS Pěnčín a.s. Ing. Jitka Vykydalová  Zemědělství
122. Mgr. Lucie Vojtěchová Mgr. Lucie Vojtěchová Děti a mládež 
123. Ing. Josef Vyroubal  Ing. Josef Vyroubal  Sport
124. Josef Žák  Josef Žák  Podnikání
125. Zdena Žáková  Zdena Žáková  Senioři
126. František Žouželka  František Žouželka 

Myslivost

 

Seznam členů Regionu HANÁ rozdělených do jednotlivých sektorů:

Rozdělení členů RH do jednotlivých sektorů.pdf (215,6 KB)