Název MAS:  Region HANÁ, z.s.

Celkový počet členů MAS: 116 členů, stav k 01. 01. 2017

OBCE

Č. Obec Zástupce Zájmová skupina
1. Obec Bílovice - Lutotín Miroslav Hochvald Infrastruktura
2. Obec Bílsko Jaroslav Žák Senioři
3. Obec Bohuslavice Ing.Roman Jedlička Infrastruktura
4. Obec Brodek u Konice Radomír Novák Kvalita života
5. Obec Březsko Jiří Zajíček Infrastruktura
6. Obec Budětsko Jiří Sedláček Kvalita života
7. Obec Čechy pod Kosířem Ing.Milan Kiebel Kultura a historie
8. Obec Čelechovice na Hané Jarmila Stawaritschová Životní prostředí
9. Obec Drahanovice Ivo Richter Infrastruktura
10. Obec Dzbel Jana Konečná Infrastruktura
11. Obec Hačky Josef Vychodil Kvalita života
12. Obec Hluchov Vladimír Dvorský Infrastruktura
13.  Obec Hněvotín  Ing.Jaroslav Dvořák Kvalita života
14. Horní Štěpánov Vladimír Svoboda Infrastruktura
15. Obec Hvozd Ing.Josef Šmíd Životní prostředí
16. Obec Jesenec Jan Kvapil Kvalita života
17. Obec Kladky Ing. Josef Hofman  Sport
18. Obec Konice František Novák Kultura a historie
19. Obec Kostelec na Hané Ladislav Hynek Kvalita života
20. Obec Laškov Ladislav Jedlička Kultura a historie
21. Obec Lešany Stanislav Faltýnek Kvalita života
22. Obec Lipová Ing.František Šustr Životní prostředí
23. Obec Loučany Ing.Josef Kurfürst Zemědělství
24. Obec Loučka Leo Kordas Kvalita života
25. Obec Luběnice Mgr.Jan Blaho Infrastruktura
26. Obec Ludmírov Jana Grézlová Kvalita života
27. Obec Lutín Antonín Bábek Kvalita života
28. Obec Náměšť na Hané Mgr. Marta Husičková Kultura a historie
29. Obec Ochoz Ing.Martin Bílý Kvalita života
30. Obec Olbramice Vítězslav Bednář Zemědělství
31. Obec Olšany u Prostějova RNDr. Milan Elfmark Kvalita života
32. Obec Pěnčín Ladislav Popelář  Zemědělství
33. Obec Polomí Stanislav Pišťák Infrastruktura
34. Obec Ptení Jiří Porteš Kultura a historie
35. Obec Raková u Konice Petr Hajkr Kultura a historie
36. Obec Rakůvka Josef Mikulka  Kultura a historie
37. Obec Senice na Hané Ing. Michal Tichý Infrastruktura
38. Obec Senička  Jiří Matoušek Kvalita života
39. Obec Skřípov Miroslav Kadlec Infrastruktura
40. Obec Slatinice Bc.Ondřej Mikmek Kultura a historie
41. Obec Slatinky Jaromír Crha  Myslivost
42. Obec Smržice Ing. Hana Lebedová Sport
43. Obec Stařechovice Pavlina Menšikova Infrastruktura
44. Obec Stražisko  Jaroslav Kröner Kultura a historie
45. Obec Suchdol Ing. Mgr. Jitka Zahálková Církev
46. Obec Těšetice  Hana Rozsypalová Kvalita života
47. Obec Ústín Jana Chalupová  Kultura a historie
48. Obec Zdětín Robert Kříž Infrastruktura


OSTATNÍ ČLENOVÉ

Č. Člen Zástupce Zájmová skupina
49. AGENTSPOL, s.r.o. Lenka Stratilová Podnikání
50. Autoservis Fiala Daniel Fiala Podnikání
51. Ing. Brzák Jaroslav Ing. Brzák Jaroslav Životní prostředí
52. Mgr. Brzáková Alena Mgr. Brzáková Alena Rozvoj neziskového sektoru
53. RNDr. Jaroslav Bokůvka, CSc. RNDr. Jaroslav Bokůvka, CSc. Senioři
54. Crhonková Zdena Crhonková Zdena Senioři
55. Český svaz chovatelů Stařechovice Ing. František Vychodil Rozvoj neziskového sektoru
56. Doláková Dominika Doláková Dominika Kultura a historie
57. Doseděl Ladislav Doseděl Ladislav Sport
58. Dosedělová Milada Dosedělová Milada Myslivost
59. Ing. Dostálová Eliška Ing. Dostálová Eliška Myslivost
60. Eletktro- flexi s.r.o.  Galda Petr Podnikání
61. MUDr. Husička Josef MUDr. Husička Josef Senioři
62. Bc. Husička Petr Bc. Husička Petr Životní prostředí
63. Husičková Silvie Husičková Silvie Děti a mládež
64. Bc. Hynek Lukáš Bc. Hynek Lukáš Sport
65. Hyben Lukáš Hyben Lukáš Podnikání
66. Jadrníčková Bohdana Jadrníčková Bohdana Podnikání
  Jezdecký klub Eldorado, z.s. Štursová Gabriela  
67. Jsme ze stejné planety, z.s Ing. Janeček Josef Rozvoj neziskového sektoru
68. Jurtík Vladimír Jurtík Vladimír Rozvoj neziskového sektoru
69. Ing. Kalábová Nela  Ing. Kalábová Nela  Děti a mládež
70. Koppová Zdeňka Koppová Zdeňka Podnikání
71. Kristek Radim Kristek Radim Sport
72. Koutný Václav Koutný Václav Zemědělství
73. Ing. Kubíček Milan  Ing. Kubíček Milan Životní prostředí
74. KOVOVÝROBA Ing. Valoušek s.r.o. Ing. Valoušek Jiří  Podnikání
75. Labudová Hana Labudová Hana Zemědělství
76. Lázně Slatinice, a.s. Ing. Irena Vašicová Kvalita života
77. Mach Jiří  Mach Jiří  Rozvoj neziskového sektoru
78. Ing. Mačák Miroslav Ing. Mačák Miroslav Senioři
79. Ing. Mačáková Drahoslava Ing. Mačáková Drahoslava Senioři
80. Mader Luboš Mader Luboš Životní prostředí
81. Mader Zdeněk Mader Zdeněk Životní prostředí
82. Mikulka Pavel Mikulka Pavel Podnikání
83. Minipivovar Kosíř David Kapsia Podnikání
84. Muzikant Josef Muzikant Josef Podnikání
85. Mülerová Marie Mülerová Marie Sport
86. Myslivecké sdružení Náměšť na Hané Hrabal Miroslav Myslivost
87. Ing. Novák Lubomír Ing. Novák Lubomír Myslivost
88. Občanské sdružení Muzeum Slatinice Sobek Aleš, CSc. Kultura a historie
89. Okresní hospodářská komora Helena Chalánková Podnikání
90. Rodinné centrum Pohádka o.s. Ing.Botková Iveta Děti a mládež
91. Romodrom o.p.s. Mgr.Brativnyk Marjana Rozvoj neziskového sektoru
92. Římskokatolická církev - děkanát Konice Ing. Palička Oldřich Církev
93. SDH Brodek u Konice Josef Havelka Rozvoj neziskového sektoru
94. SDH Náměšť na Hané Tomáš Otruba Rozvoj neziskového sektoru
95. SDH Konice Vlastimil Šmída Rozvoj neziskového sektoru
96. SDH Lešany Josef Wind Sport
97. Sigmundova střední škola strojírenská Lutín Mgr. Michalík Pavel Děti a mládež
98. Sirotek Michal Sirotek Michal Zemědělství
99. Sirotková Renata  Sirotková Renata  Podnikání
100. SK Náměšť na Hané Ošťádal Bohuslav Sport
101. Slámová Jarmila Jarmila Slámová Zemědělství
102. Ing. Solovská Ludmila Ing. Solovská Ludmila Zemědělství
103. Ing. Solovský Pavel Ing. Solovský Pavel Zemědělství
104. SPES Slatinice, o.s. Mgr. Miloš Kuruc

Rozvoj neziskového sektoru

  Straka Jitka Straka Jitka  
105. Ing. Tichý Jan Ing. Tichý Jan Podnikání
106. Tomková Zdena  Tomková Zdena  Kultura a historie
107. TRILOBIT, o.p.s. Marcela Hálová Rozvoj neziskového sektoru
108. Mgr. Vařeka Petr Mgr. Vařeka Petr Senioři
109. Ing. Všetička René  Ing. Všetička René Rozvoj neziskového sektoru
110. UNIAGRIS Pěnčín a.s. Ing. Vykydalová Jitka Zemědělství
111. Ing. Vyroubal Josef Ing. Vyroubal Josef Sport
112. Žák Josef Žák Josef Podnikání
113. Žáková Zdena Žáková Zdena  Senioři
114. Žouželka František Žouželka František Myslivost